Item No: OL4BU4X5
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 6g |
$1.79



Item No: OL4BU4X5
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.