Item No: OL1JG48NJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
Price range: $3.32 through $3.52








Item No: OL1JG48NJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | B0074 Devil's Eye 1, B0073 Devil's Eye 5, B0075 Devil's Eye 2, B0071 Devil's Eye 4, B0072 Devil's Eye 3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.