Item No: OL4KSPE2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.99 through $1.50










Item No: OL4KSPE2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | E785 White Gold Color, E786 White Gold Color, E789 White Gold Color, E783 White Gold Color, E790 White Gold Color, E788 White Gold Color, E787 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.