Item No: OLSV84BY
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $0.49 through $1.75































































Item No: OLSV84BY
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | X1024 Gold, X1676 Silver, X1516 Silver, X1526 Thick Silver, X1657 Silver, X1685 Silver, X1952 Silver, X1475 Silver, X1104 Silver, X411 Silver, X2016 Gold, X1508 Silver, X1673 Silver, X1674 Silver, X1982 Brown, X1106 Silver, X1850 Gold, X2014 Silver, X2006 Silver, X1675 Silver, X1774 Gold, X1778 Gold, X1930 Silver, X1983 Brown, X966 Silver, X1545 Silver, X1376 Gold, X1396 Silver, X1416 Silver, X1506 Silver, X1046 Silver, X1839 Silver, X466 Silver, X1131 Silver, X2005 Silver, X1077 Silver, X1011 Silver, X1075 Silver, X1173 Silver, X1939 Gold, X1128 Gold, X1199 Silver, X1408 Silver, X1568 Silver, X1050 Silver, X1331 Silver, X1259 Silver, X1417 Silver, X1681 Silver, X2021 Lottery, X901 Gold, X447 Silver, X1016 Silver, X1055 Silver, X1707 Silver, X1239 Silver, X1700 Silver, X1115 White, X1689 Silver, X1202 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.