Item No: OL1IKJ325
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Weight | 10g |
$2.79























































Item No: OL1IKJ325
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | White Gold Plated + O-Shaped Chain, Gold Plated + O-Shaped Chain |
| Size | B, C, F, H, J, K, L, M, O, W, Z, E, A, D, G, I, N, P, Q, R, S, T, U, V, X, Y |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.