Item No: OL11Q0QHF
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Couple |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$1.56





























Item No: OL11Q0QHF
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Couple |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold a, Gold B, Gold C, Gold I, Gold N, Gold Q, Gold X, Gold D, Gold E, Gold F, Gold G, Gold H, Gold J, Gold K, Gold L, Gold M, Gold O, Gold P, Gold R, Gold S, Gold T, Gold U, Golden V, Gold W, Gold Y, Gold Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.