Item No: OL11GPHUJ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
Price range: $0.98 through $1.11



























Item No: OL11GPHUJ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Silver Right, Silver Left, Gold Left, Gold Right, Rose Gold Left, Rose Gold Right |
| Size | 3#, 2#, 4#, 1# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.