Item No: OL1GJNOBL
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.07 through $3.48

















Item No: OL1GJNOBL
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Ve1018 White Gold Color C- Shaped Multilayer 1 Pair, Ve1019 Gold Drop-Shaped 1 Pair, Ve1019 White Gold Color Drop-Shaped 1 Pair, Ve1018 Gold C- Shaped Multilayer 1 Pair, Ve1020 Gold C- Shaped Hammer Pattern 1 Pair, Ve1020 White Gold Color C- Shaped Hammer Pattern 1 Pair, Ve1021 Gold Glossy 14*15mm1 Pair, Ve1021 White Gold Color Glossy 14*15mm1 Pair, Ve1022 Gold Diamond Plaid 1 Pair, Ve1022 White Gold Color Diamond Plaid 1 Pair, Ve1023 Golden Twist Twist 1 Pair, Ve1023 White Gold Color Twist 1 Pair, Ve1024 White Gold Color Cylindrical C- Shaped 1 Pair, Ve1024 Golden Cylinder C- Shaped 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.