Item No: OL176GF5I
| Design | Asymmetrical, Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
Price range: $1.12 through $1.57



























Item No: OL176GF5I
| Design | Asymmetrical, Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | 418-Silver, 418-Gold, 418-Rose Gold |
| Size | No. 5, 1#, 2#, 3#, No. 4, No. 6, No. 7, No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.