Item No: OL1ANG9VJ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
$1.15



Item No: OL1ANG9VJ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Leaf Ring (Adjustable Opening) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.