Item No: OL1SM9IAF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 4g |
Price range: $0.28 through $0.79







Item No: OL1SM9IAF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Purple Diamond Pendant Necklace, Single Chain 45cm, Blue Diamond Pendant Necklace, White Diamond Pendant Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.