Item No: OLUWB1V8
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Crystal, Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
$8.33



























Item No: OLUWB1V8
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Crystal, Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Golden Purple (with Diamond), Golden Yellow (with Diamond), Golden Red (with Diamond), Gold Pink Jade (with Diamond), Golden Grass Green (with Diamond), Golden Hole Green (with Diamond), Gold Hole Blue (with Diamond), Gold Ink Blue (with Diamond), Golden Blue Jade (with Diamond), Gold Light White Jade (with Diamond), Gold Light Blue Jade (with Diamond), Gold Gray (with Diamond), Gold Black (with Diamond), Golden Transparent (with Diamond), Gold Transparent Powder (with Diamond), Gold Milky White (with Diamond), Golden Green Jade (with Diamond), Golden Sea Blue (with Diamond), Golden Blue Pine (with Diamond), Golden Sea Blue Jade (with Diamond), Golden Olive Green (with Diamond), Gold Champagne (with Diamond), Gold Soil Yellow (with Diamond), Gold Transparent Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.