Item No: OLPSJZ23
| Color | Dark Blue, Pink, Purple, Red, Green, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
Price range: $1.96 through $2.06



















Item No: OLPSJZ23
| Color | Dark Blue, Pink, Purple, Red, Green, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Dark Blue Little Dinosaur, Light Pink Little Dinosaur, Big Red Little Dinosaur, Hu Lan Little Dinosaur, Yellow Little Dinosaur, Rose Red Flying Dragon, Purple Little Dinosaur, Little Green Dinosaur, XL00304, XL00305, XL00306, XL00307, XL00308, XL00309, XL00310, XL00311 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.