Item No: OL16FP9T2
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | White Gold Plated, Gold Plated |
| Weight | 9g |
Price range: $1.48 through $3.16













Item No: OL16FP9T2
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | White Gold Plated, Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.