Item No: OLUBM7O1
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Colorful |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$1.12







Item No: OLUBM7O1
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Colorful |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Rose, Teapot, Candle, Teacup |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.