Item No: OLNY3ZS7
| Style | Novelty, Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Angel, Boots |
| Material | Alloy, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 13g |
Price range: $0.44 through $0.74






Item No: OLNY3ZS7
| Style | Novelty, Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Angel, Boots |
| Material | Alloy, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Starry Sky, Feather, Yongjie Concentric Ellipse |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.