Item No: OLFHUDHG
| Style | Fashion, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$3.99









Item No: OLFHUDHG
| Style | Fashion, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Blue Pine, Black, White, Green, Blue |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.