Item No: OLRYT7DI
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Casual, Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings, Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $5.79 through $6.64





Item No: OLRYT7DI
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Casual, Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings, Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Bangle, Rings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.