Item No: OL4QXJTM
| Color | Purple, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlaid Zircon |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.20



Item No: OL4QXJTM
| Color | Purple, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlaid Zircon |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Rose Red |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.