Item No: OL1SK2HD8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$1.79




















Item No: OL1SK2HD8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 4#, 6#, 12#, 1#, 2#, 3#, 5#, 7#, 8#, 9#, 10#, 11#, 13#, 14#, 15#, 16#, 17# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.