Item No: OL16C9RKU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 5g |
Price range: $1.57 through $1.88









Item No: OL16C9RKU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | XL1347, Xl1484, Xl0140, Xl1108, XL1838, XL1325 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.