Item No: OL2RG7DL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.51

















Item No: OL2RG7DL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | W80210-GG-1, W80210-GG-2, W80210-GG-3, W80210-GG-4, W80210-GG-5, W80210-GG-6, W80210-GG-7, W80210-SS-1, W80210-SS-2, W80210-SS-3, W80210-SS-4, W80210-SS-5, W80210-SS-6, W80210-SS-7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.