Item No: OL1JNHO3Y
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 32g |
$4.16







Item No: OL1JNHO3Y
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 32g |
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Option | Gold (Plated with Real Gold), Silver (Gold Plated), Gold D122 (Gold Plated), Silver D122 (Gold Plated) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.