Item No: OLIRE7L1
| Color | White, Pink, Purple, Red, Green, Blue, Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
$2.38









Item No: OLIRE7L1
| Color | White, Pink, Purple, Red, Green, Blue, Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Color E284, Rose Gold E375, Green E376, Red E379, Purple E380, Pink E377 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.