Item No: OLVLZ9KC
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Sweater Chain |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $3.46 through $3.51







Item No: OLVLZ9KC
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Sweater Chain |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Golden Bear, Golden Heart, Platinum Love, Platinum Bear |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.