Item No: OLSRPXKX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.76 through $1.73























Item No: OLSRPXKX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | J0170, J0307, J0308, J0322, J0319, J0320, J0326, J0328, J0316, J0305, J0314, J0317, J0310, J0309, J0329, J0306, J0315, J0318, J0321, J0327 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.