Item No: OLE0AJZF
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $2.04 through $2.15









Item No: OLE0AJZF
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Style | 18K Real, Rose, Jz00158 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | White K, Jz00158 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.