Item No: OL1MHOFF3
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 24K Gold Plated |
| Weight | 17g |
Price range: $2.15 through $4.69









Item No: OL1MHOFF3
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 24K Gold Plated |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Color | Large-Gold (4.3*2.4), Extra Small-Silver (2.0*1.1), Small-Gold (2.5*1.4), Small-Silver (2.5*1.4), Medium-Silver (3.3*1.8), Large-Silver (4.3*2.4) |
| Model | 24K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.