Item No: OL1XRVAWW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 40g |
$3.66



Item No: OL1XRVAWW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | Golden E849 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.