Item No: OLV4JC39
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 6g |
Price range: $1.44 through $2.38


























































Item No: OLV4JC39
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Large Single, Small Single, Medium Single |
| Size | Golden White Diamond, Golden Blue Diamond, Golden Black Diamond, White Gold Color White Diamond, White Gold Color Lvzuan, White Gold Color Rose Diamond, White Gold Color Blue Diamond, White Gold Color Black Diamond, Golden Purple Diamond, Golden Turquoise Diamond, White Gold Color Turquoise Diamond, Golden Sea Blue Diamond, Golden Dark Blue Diamond, Golden Lvzuan, Gold Rose Red Diamond, Golden Colorful Crystals, Gun Black Black Diamond, White Gold Color Colorful Crystals, White Gold Color Purple Diamond, White Gold Color Sea Blue Diamond, Platinum Dark Blue Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.