Item No: OLFFDZN8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
$1.81



Item No: OLFFDZN8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | NE0360-A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.