Item No: OLR0NM0N
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Streetwear |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$2.04





Item No: OLR0NM0N
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Streetwear |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.