Item No: OL19A6X0O
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry |
| Material | Glass, Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 23g |
$0.95



Item No: OL19A6X0O
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry |
| Material | Glass, Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | KC Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.