Item No: OLEVSHDD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
Price range: $1.65 through $1.89
![Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-248d74af9d6a29bf732db80b902fb832-300x300.webp)
![Necklace [about 40 + 5cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-78eadfe6c3348fd42729608e69f37236-300x300.webp)
![Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-248d74af9d6a29bf732db80b902fb832-300x300.webp)
![Necklace [about 40 + 5cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-78eadfe6c3348fd42729608e69f37236-300x300.webp)
![Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-248d74af9d6a29bf732db80b902fb832-300x300.webp)
Item No: OLEVSHDD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Ring [Adjustable Opening]], Necklace [about 40 + 5cm]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.