Item No: OLEZ7EJL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.92 through $2.53













Item No: OLEZ7EJL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Green Necklace, Green Bracelet, Pink Bracelet, Purple Bracelet, Color Bracelet 1, Color Bracelet II, Pink Necklace, Purple Necklace, Color Necklace 1, Color Necklace II |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.