Item No: OLT75GBR
| Color | Orange, Rose Red, Red, Peach |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Wedding, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
Price range: $0.97 through $1.02















Item No: OLT75GBR
| Color | Orange, Rose Red, Red, Peach |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Wedding, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Orange, Apple, Red Cherry, Pink Cherry, Pineapple, Strawberry, Peach, Lemon, Grape, Watermelon, Banana, Heart Cherry |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.