Item No: OLM14OL7
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $0.93 through $2.04

































Item No: OLM14OL7
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold Bracelet, A, B, C, D, E, F, G, H, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, Love, Butterfly, I, Silver Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.