Item No: OL1OU4ATW
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.63 through $2.53


























































Item No: OL1OU4ATW
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | 2# D0003 Eight Awn Star, 5# D0013 Love, 6# D0014 Love, 19# D0069 Ring Ear Clip, 20# D0070 Ring Ear Clip, 22# D0076 Square Ear Clip, 23# D0077 Square Ear Clip, 36# D0201 Hollow Planet, 7 # D0022 Double C Zirconium, 3# D0004 Eight Awn Star, 12 # D0035 Sequin Tassel, 37# D0202 Hollow Planet, 11 # D0033 Square Zirconium, 43#D0092 Ear Clip Five-Pointed Star, 14# D0049 Four Rings, 15# D0050 Four Rings |
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
| Option | 18# D0059 Rabbit Radish, 24# D0078 Mini Bee-Gold, 8# D0023 Integrated Ear Studs Ear Clip, 49# D0158 Black Love Ear Clip-Gold, 50# D0158 Black Love Heart Ear Clip-Silver, 53# D0148 Knot Ear Clip-Gold, 54# D0148 Knot Ear Clip-Silver, 40# D0249 Cherry Eardrops, 13# D0044 Red Drip Ear Clip, 30#D0002 Pearl Bow, 7# D0022 Double C Zircon, 4# D0006 Leaf Tassel, 58#D0527 Linear Eardrops-Gold, 59#D0527 Linear Eardrops-Silver, 57#D0274 Simple Square, 62#D0270 Hawksbill Color Ear Ring, 27# D0106 Pearl Bow, 1 # D0001 Three-ring Gold Earrings, 29# D0109 Flower Stud Earrings, 25# D0089 Ring Ear Clip-Gold, 28# D0108 Champagne Hollow Heart, 56# D0219 Mobius Ear Ring, 21# D0072 Pearl Snowflake, 32# D0163 Butterfly Double Ear Piercing/Single Side, 9# D0032 Pearl Earrings, 26# D0098 Flower Ear Clips, 31# D0162 Fishbone, 35# D0180 Three Flowers, 34# D0174 Ring, 55# D0187 Pearl Chain Ear Ring, 38# D0142 French Square, 16# D0051 Swan Purple, 17# D0052 Black Swan, 39# D0172 Double C Zircon-Gold, 39# D0172 Double C Zircon-Silver |
| Model | D0078 Mini Bee-Silver, D0108 White Hollow-out Love, D0089 Ring Ear Clip-Silver, D0923 Bamboo Joint Ear Clip |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.