Item No: OL1IIUTD2
| Color | Dark Blue, White, Pink, Red, Green, Blue, Peach |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
$1.50






Item No: OL1IIUTD2
| Color | Dark Blue, White, Pink, Red, Green, Blue, Peach |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 1# Peach |
| Style | 2# Dark, 3# Light |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.