Item No: OLH0QE7K
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
Price range: $0.98 through $1.08
























Item No: OLH0QE7K
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver 1#, Silver 2#, Silver 3#, Silver 4#, Silver 5#, Silver 6#, Gold 2#, Gold 3#, Gold 4#, Gold 5#, Gold 6#, Rose Gold 2#, Rose Gold 3#, Rose Gold 4#, Rose Gold 5#, Rose Gold 6#, Silver 7#, Gold 1#, Gold 7#, Rose Gold 1#, Rose Gold 7# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.