Item No: OL6QHPKC
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Word |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.26 through $1.35























































Item No: OL6QHPKC
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Word |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | I, A, B, C, D, E, F, G, H, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.