Item No: OL1B287ZD
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.67 through $1.67

























Item No: OL1B287ZD
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 1#, Gold, 4#, 11#, 2#, 3#, 9#, 15#, 21#, 5#, 6#, 7#, 10#, 12#, 13#, 14#, 16#, 17#, 19#, 20#, 18#, 8#, 22# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.