Item No: OLKZUB3N
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $0.96 through $2.51



























Item No: OLKZUB3N
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | 10#, Gold, 1#, 2#, 8#, 3#, 6#, 9#, 11#, 12#, 15#, 4#, 5#, 14#, 16#, 18#, 22#, 23#, 7#, 21#, 13#, 17#, 19#, 20#, 24# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.