Item No: OLX13FXB
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Hollow Out |
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |
































Reviews
There are no reviews yet.