Item No: OL1G6ZVW9
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
$1.09





Item No: OL1G6ZVW9
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.