Item No: OL1SS701F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Pearl |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $4.35 through $6.60





Item No: OL1SS701F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Pearl |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Xl0099 (5 Flowers) |
| Style | Xl0099 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.