Item No: OLG9NKBT
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S, Couple, Men'S |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
Price range: $1.33 through $1.68







Item No: OLG9NKBT
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S, Couple, Men'S |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Golden Skull 1, Steel Skull 1, Steel Skull 2, Golden Skull 2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.