Item No: OLFNLCSM
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
Price range: $0.79 through $1.07












Item No: OLFNLCSM
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | round Piece Ear Studs Model 6mm, Ball Stud Earrings Model 6mm, Labret Model 8mm, Eyebrow Stare 8mm, Eyebrow Stare Style 10mm, Labret Model 6mm, Industrial Ear Studs 38mm, Belly Ring Model 10mm, S Rod 1.2x8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.