Item No: OLC609TC
| Color | Purple |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$2.09



Item No: OLC609TC
| Color | Purple |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E1448 Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.