Item No: OLG84WBO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $2.15 through $3.93













Item No: OLG84WBO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Steel Single Pendant, Blue Single Pendant, Color Single Pendant, Gold Single Pendant, Black Single Pendant, Steel Color + Pl001 3mm * 60cm, Blue + Pl001 3mm * 60cm, Color + Pl001 3mm * 60cm, Gold + Pl001 3mm * 60cm, Black + Pl001 3mm * 60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.